Teresa & Marcin

"Kamila, dziękujemy za przepiękne, wzruszające zdjęcia a szczególnie za pomysł oraz wykonanie slideshow - który wzruszył nas i wszystkich gości. 

Otworzenie pięknego pudełka ze zdjęciami i płytą było dla nas wielką przyjemnością ;) No i papier, na których wywołałaś zdjęcia jest obłędny! Zdjęcia wyszły cudowne, prawdziwe, pełne naszych emocji, wzruszeń, pokazanych dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy.W tym wszystkim widać miłość do detali, do rzeczy drobnych, pięknych, które razem tworzą ten cudowny romantyczny nastrój-historię.

Jej pracę scharakteryzować można w trzech słowach: wieka empatia, profesjonalizm i artystyczna wrażliwość, która uwidacznia się w każdym ujęciu. 

A do tego Kamila jest niezwykle sympatyczna i można poczuć się przy niej nadzwyczaj swobodnie.Zdjęcia otrzymaliśmy już tydzień po uroczystości! Co było bardzo miłą niespodzianką.

Na zakończenie chcielibyśmy Ci podziękować za współpracę, uśmiech, serdeczność i profesjonalizm, który  towarzyszyły Ci na każdym kroku. Widać, że czerpiesz wielką radość i inspirację z tego co robisz. Życzymy Ci tej nieustającej weny twórczej i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)

Polecamy wszystkim serdecznie!

Tereska i Marcin"