Paulina i Wojtek

Korzystaliśmy z usług Kamili w dniu naszego ślubu i wesela. Uchwycila najpiękniejsze chwile w tym wyjątkowym dla nas dniu. Energiczna, mobilna, otwarta, potrafiąca wprowadzić człowieka w odpowiedni nastrój właściwy dla danej chwili a co najważniejsze ma świetne oko i wie kiedy nacisnąć spust migawki. Na koniec otrzymujesz profesjonalny produkt przekazany w oryginalny i artystyczny sposób. Gorąco polecamy Paula i Wojtek.

Gosia i Kuba

Kiedy patrzymy na nasze zdjęcia oboje znowu się uśmiechamy... Jakbyśmy przenieśli się w czasie... Te zdjęcia oddają naszą radość, wzruszenie, czułość, wdzięczność.. wszystkie te uczucia, które towarzyszyły nam w tym dniu. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że byłaś z nami tego dnia i dzięki Tobie możemy z łatwością wracać do tych wspomnień.. Dziękujemy, że byłaś z nami tego dnia i dzięki twoim zdjęciom mamy pamiątkę na całe życie.. Dziękujemy za twój takt i wdzięk dzięki którym goście nie czuli się skrępowani .. Dziękujemy za pięknie wydrukowane zdjęcia i spersonalizowanego pendrive'a.. Dziękujemy za twój talent i artystyczną duszę, dzięki której nasze zdjęcia to nie tylko pamiątka ale też małe dzieła sztuki..

A & M & M

"Kamila ma wielki dar opowiadania historii i malowania emocji fotografia. Uchwycenie chwili, oddanie nastroju, poetyckie spojrzenie i wydobycie detali sa dla niej naturlne jak powietrze i to wlasnie sprawia ze jej prace sa tak wyjatkowe, zachwycajace, łapiące za serce... po prostu piekne. Ale to nie tylko jej profesjonalizm sprawia ze zdjecia sa tak udane. Kamila nawiazuje bardzo serdeczne reacje, jest niesamowicie empatyczną i ciepła osoba co sprawia ze czujemy sie po prostu niezwykle komfortowo w jej otoczeniu a nie jak na planie zdjeciowym. 

Kamilo, dziekuje za twoja obecnosc z nami, za cudowne pamiatke, mam nadzieje ze tylko poczatek naszej wspolnej przygody :-)

 

Agnieszka, Mariusz, Mateuszek"

Teresa & Marcin

"Kamila, dziękujemy za przepiękne, wzruszające zdjęcia a szczególnie za pomysł oraz wykonanie slideshow - który wzruszył nas i wszystkich gości. 

Otworzenie pięknego pudełka ze zdjęciami i płytą było dla nas wielką przyjemnością ;) No i papier, na których wywołałaś zdjęcia jest obłędny! Zdjęcia wyszły cudowne, prawdziwe, pełne naszych emocji, wzruszeń, pokazanych dokładnie tak jak je zapamiętaliśmy.W tym wszystkim widać miłość do detali, do rzeczy drobnych, pięknych, które razem tworzą ten cudowny romantyczny nastrój-historię.

Jej pracę scharakteryzować można w trzech słowach: wieka empatia, profesjonalizm i artystyczna wrażliwość, która uwidacznia się w każdym ujęciu. 

A do tego Kamila jest niezwykle sympatyczna i można poczuć się przy niej nadzwyczaj swobodnie.Zdjęcia otrzymaliśmy już tydzień po uroczystości! Co było bardzo miłą niespodzianką.

Na zakończenie chcielibyśmy Ci podziękować za współpracę, uśmiech, serdeczność i profesjonalizm, który  towarzyszyły Ci na każdym kroku. Widać, że czerpiesz wielką radość i inspirację z tego co robisz. Życzymy Ci tej nieustającej weny twórczej i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy :)

Polecamy wszystkim serdecznie!

Tereska i Marcin"

Agnieszka i Jarek

"Mamy najwspanialszą pamiątkę z chrztu Adasia w postaci zdjęć autorstwa Kamili Bannach , do których często i z chęcią wracamy. Zdjęciami jesteśmy zachwyceni bo pokazują w oryginalny sposób najważniejsze momenty z tego dnia. Kamila jest pełna pasji, cierpliwości i zaangażowania co sprawia, że każde wykonane przez nią zdjęcie jest pełne emocji i ma w sobie „TO COŚ”. Podczas sesji tworzy fajna atmosferę dzięki której można się wyluzować i nie przejmować obiektywem. Ma wspaniałe podejście do dzieci co sprawiło, że nasz syn na każdym zdjęciu jest uśmiechnięty!!! Gorąco polecamy współpracę z Kamilą, bo to sama przyjemność a efekty przekraczają oczekiwania!!! Agnieszka i Jarek

 

"Kamila Bannach’s photography gave us the most amazing memento from our Adam baptism, which we often come back to. We are delighted with pictures, because they show the most important moments in a very original way. Kamila is full of passion, patience and engagement that makes each and every picture filled with emotions and this very “something”. During the session she puts everyone in a nice, easygoing mood, so it’s really easy to relax and forget about the camera. She has a fantastic kids attitude, which made our son smile on every picture. 

We warmly recommend working with Kamila, as it is the pure pleasure and effects are beyond expectations!"

Kathy

Kamila is fantastic! Not only was her laid back attitude just what our family needed for our session,but she was able to capture who my family really is. She was easy to communicate with, asked questions about what we were looking for, and the result were the best family photos we have ever had taken! She has given us a gift with our Warsaw pictures- a special memory for our time spent in this wonderful city. Thank you Kamila! -The Crosthwait Family

Lindsey

Kamila captured our most precious moments as a family that we will cherish forever. She (and Kuba!) were so easy to work with and made us feel like we were enjoying an afternoon with good friends. She took great care in editing our photos and delivering them to us perfectly packaged. We are so grateful for her work and would recommend her to anyone looking for great family photos!

Sarah

Kamila is amazing to work with and has such a special talent for capturing the true spirit of children.  She's easygoing and flexible and open to any ideas - she even accommodated our dog in the shoot. We've been grateful to have her capture special memories of our son that we will always treasure!  Thanks Kamila!