IMG_4741.JPG
 
 

Miło mi, że chcesz wiedzieć kim jestem. Jestem fotografką, a przede wszystkim żoną i matką. Lubię chodzić boso. W szczególności po mokrej trawie. Śmiać się głośno. Wypatrywać ptaków na niebie. Tak, niebo zachwyca mnie, inspiruje. Marzę o lataniu. O tej nieuchwytnej wolności. Cały czas stawiam sobie mniejsze lub większe cele. Pracuję nad sobą, by się rozwijać, by tworzyć. Chciałabym przeżyć to życie świadomie. Z każdym soczystym gryzem chcę poczuć wachlarz emocji nie do opisania, ale do zobrazowania. Fotografia ma moc. Dzięki niej mogę pokazać bogactwo swojego wewnętrznego świata połączonego z pięknem tego, w którym żyjemy. 

4.jpg

Wyobraź sobie, że urodziłam się w rodzinie fotografów i nie sięgałam po aparat. Zbyt śpiesznie chciałam odnaleźć swoja drogę, poczuć się wyjątkowa. Ukończyłam wiele uczelni, kursów i szkoleń, by zrozumieć, że to fotografowanie jest moim sensem w życiu. To aparat daje mi wolność. Burzy i tworzy mnie na nowo. Pokochałam aparat za jego terapeutyczne działanie. Doświadczam tego każdego dnia i potwierdzają to Ci, którzy otwierają przed nim swoje serce, a potem patrzą z niedowierzaniem na zdjęcia.

Zdefiniowanie mojego stylu zajęło mi kilkadziesiąt bezsennych nocy i kilkaset godzin praktyki. Jednakże świadomość wyzwala. Dlatego już wiem, że moja fotografia jest naturalna, emocjonalna, z nutką tęsknoty za stylem vintage, za fine artem i malarstwem. W ciasnych kadrach łączę delikatność z perfekcyjną niedoskonałością. Często zatracam się w ruchu, świetle i niewyrazistości. Nie znajdziesz u mnie sztucznie wyostrzonych zdjęć. Są zbyt oczywiste, zbyt zwyczajne, zbyt nie moje. Wolę balansować między magią emocji, a nowoczesnością. 

Ludzie, z którymi pracuję dają mi dużo spełnienia. Cenią we mnie mój styl, szczerą i serdeczną osobowość oraz wysoki poziom mojej pracy. W fotografii przynajmniej połowa sukcesu to energia. Dobra, tętniąca życiem, pozytywna energia. Dlatego zawsze oprócz zdjęć, w trakcie pracy oddaję Wam także część siebie. 

Zachęcam ciepło do zapoznania się z moim portfolio. Poznajmy się!  Może porozmawiamy przez Skype'a albo w przytulnej kawiarni przy pysznej herbacie? 

Do zobaczenia !