Miło mi, że chcesz wiedzieć kim jestem. Jestem kobietą, fotografką a przede wszystkim żoną i matką. Lubię chodzić boso. W szczególności po mokrej trawie. Śmiać się głośno. Wypatrywać ptaków na niebie. Tak, niebo zachwyca mnie, inspiruje. Marzę o lataniu. O tej nieuchwytnej wolności. Cały czas stawiam sobie mniej lub większe cele.. Pracuję nad sobą, by się rozwijać, by tworzyć. Chciałabym przeżyć to życie świadomie. Z każdym soczystym gryzem chcę poczuć wachlarz emocji nie do opisania ale do zobrazowania. Fotografia ma moc. Dzięki niej mogę pokazać bogactwo swojego wewnętrznego świata połączonego z pięknem świata, w którym żyjemy. 

Wyobraź sobie, że urodziłam się w rodzinie fotografów i nie sięgałam po aparat. Zbyt bardzo chciałam odnaleźć swoja drogę, poczuć się wyjątkowa. Wiele uczelni, kursów i szkoleń musiałam ukończyć, by zrozumieć, że to fotografowanie jest moim sensem w życiu. To aparat daje mi wolność. Burzy i tworzy mnie na nowo. Pokochałam aparat za jego terapeutyczne działania. Każdego dnia tego doświadczam i potwierdzają to Ci, którzy przed nim otwierają swe serce.  

Zdefiniowanie mojego stylu zajęło mi kilkaset bezsennych nocy. Jednakże świadomość wyzwala. Dlatego już wiem, że moja fotografia jest naturalna, emocjonalna, z nutką tęsknoty za vitage. W ciasnych kadrach łączę delikatność z perfekcyjną niedoskonałością. Często zatracam się w ruchu, świetle i niewyrazistości. Nie znajdziesz u mnie wyostrzonych zdjęć. Są zbyt oczywiste, zbyt zwyczajne, zbyt niemoje. Wolę balansowa między snem a nowoczesnością. 

Ludzie, z którymi pracuję dają mi dużo spełnienia. Cenią we mnie mój styl, szczerą i serdeczną osobowość oraz wysoki poziom mojej pracy. W fotografii przynajmniej połowa sukcesu to energia. Dobra, tętniąca życiem, pozytywna energia. Dlatego zawsze oprócz zdjęć, w trakcie pracy oddaję Wam także część siebie. 

Zachęcam ciepło do zapoznania się z moim portfolio. Poznajmy się!  Może porozmawiamy przez Skype'a albo w przytulnej kawiarni przy pysznej herbacie? 

Aaaaaa...i mam na imię Kamila :)

Miło mi Cię poznać !